Το μήνυμα του πρωθυπουργού στο Twitter για το αποτέλεσμα
Μαζί με τον βέλγο ομόλογό του, Σαρλ Μισέλ, παρακολούθησε ο πρωθυπουργός τον αγώνα Ελλάδας-Βελγίου για τα προκριματικά του Μουντιάλ.
«Ο @CharlesMichel πανηγύρισε στην ισοπαλία, όμως εμείς χαμογελάμε με την προσπάθεια και το αποτέλεσμα. Συγχαρητήρια στην Εθν. Ελλάδος», έγραψε ο πρωθυπουργός, αναρτώντας παράλληλα και μια φωτογραφία του με τον πρωθυπουργό του Βελγίου.
Ο @CharlesMichel πανηγύρισε στην ισοπαλία, όμως εμείς χαμογελάμε με την προσπάθεια και το αποτέλεσμα. Συγχαρητήρια στην Εθν. Ελλάδος #belgre pic.twitter.com/JFPblqTO2J
— Alexis Tsipras (@atsipras) March 25, 2017